Enseden ebeleme

Sen bana aşuk değilmissunki! Kendu kendume aşuk olmuşum. Belkide ben senin yerinede aşuk olmuşum. Herkese yetecek kadar olmuşum işte.

Vakit… Vakitte geç oldu demi Duran. Geç oldu ya… Geç… Ama emin ol geçiyor, illaki geçiyor, geçmese de geçiyor. Delupte geçiyor yureğuni.

Ee anlat bakem, siz n’oldunuz? Yani hanımın… Sen!

Bu koca finduk tarlasını bırakıp gittuğne deydumu ha. Küççükkende bö’leydun sen. Saklambaçta bile ensemden sobelerdun. Bi yastıkta mı kocayacaksun şimdi? Nerde…

Ha bunlar evlatlarun mu? 3 kız… İyi büyütmüssün bir başına. Ya bunlarun Anaları… ya anaları nerdeki… Her anne, ana olamıyor uşaklara demi Duran, talih buymuş naparsun…

Bak! Yüzüme bak yüzüme! Gözlerimin dibine bak, derinine! Kör olasıca mavisine girde gör… İyicede aç kulağını dinle, hiçbir aşk sonsuza dek sürmüyor Duran ve uğruna ömür boyu üzülmeyide haketmiyor bilesun. Ben koyvermişum çoktan, girme aklıma, şu sabilerin düzenuni bozma. Yenuden sev yenuden aç kalbini deme hiç, kinim sönmedi daha, kireç sardumda dört bir yanumu, pisliğinin tortusunu hala atamadı içim 14 senedur, dile kolay demi, bak boyunca beben var 14 yaşunda… Maşallah. Allah bağışlasun.

O yüzden deme bana, heç bi’şey deme. Halime şükredi’om ben. Bence sende ö’le yap. Verduklerin ve vermeduklerin için Sana şükürler olsun Rabbim di’om. Kimum varki benum O’ndan başka.

http://www.gagori.com

#zombimahali #adamlar #duran #laz #aşk #benimgagoriköykülerim

Enseden ebeleme” üzerine 7 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s